Spraw bliskiej osobie naprawdę oryginalny prezent

Wszyscy staje przy wielu okazjach przed zagadką co by tu kupić komuś bliskiemu z danej okazji. Tych zawsze jest sporo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka… można by tak wymieniać i wymieniać. A o koncepcję czasem bywa trudno. Trzeba zatem spojrzeć na prezenty od z innej perspektywy?

Nadal jeszcze istnieje przekonanie, że prezent winien być namacalny, że musi to być jakaś konkretna rzecz, którą można dotknąć, a następnie… schować do szafy, ewentualnie postawić na regale. Nie ukrywajmy, bardzo często prezenty właśnie tak kończą. A przecież jest możliwość sprawić komuś w prezencie coś co nie będzie stało tylko na półce, a przyniesie z sobą niesamowitą radość.

Jakiś czas temu na rynku pokazało się mnóstwo ofert prezentów z adrenaliną. Bez względu na to czy to ma być prezent dla szefa —> zobacz ofertę dla biznesu <-, prezent dla swojej żony czy prezent na ślubu. Oczywiście, nie są dla wszystkich, ale jeżeli wśród przyjaciół macie pasjonata samochodów - możecie dać mu jazdę po torze wyścigowym którymś z rewelacyjny sportowym samochodem.

A może kurs driftingu? A jeśli nie macie wśród bliskich pasjonatówprędkości – to może wysokość – lot balonem czy samolotem – to fantastyczne prezenty. Pomysłów jest mnóstwo – może w prezencie dla kogoś zafascynowanego górami nabędziecie kurs wspinaczki? Skok ze spadochronem – to też od niedawna popularny wyjątkowy prezent.

Prezenty takie nie są dla wszystkich. Zanim zdecydujecie się wykupić bliskiej osobie cykl lotów na paralotni – sprawdźcie, że nie ma lęku wysokości czy przestrzeni. Złym pomysłem jest także przekonywaniekogoś do czegoś przy pomocy takich prezentów Osiągniecie raczej odwrotny efekt. Jeśli ktoś nie znosi szybkiej jazdy samochodem, na pewno nie zmieni poglądów po przejażdżce po torze z wyścigowym kierowcą. Pamiętajcie, iż prezenty głównie muszą być dopasowane do obdarowywanego.