Najlepszy prezent dla niego

Osiemnaste urodziny są wyjątkową okazją zarówno dla dziewcząt, jak i młodych mężczyzn. Każdy z nich chciałby dostać jakiś wyjątkowy prezent z tej okazji. Organizowane są imprezy urodzinowe, na które zapraszani są bliscy koledzy, a także spotkania w szerszym gronie rodzinnym. Do najczęstszych prezentów urodzinowych należą porządne zegarki i markowe buty, a także bilety na koncert czy wejściówki na jakieś wydarzenie sportowe. Natomiast możliwość jazdy Subaru Wrocław będzie bardzo dobrym prezentem dla osiemnastolatków, który fascynują się motoryzacją i nie posiadają jeszcze prawa jazdy, albo nie stać ich na kupno samochodu marki Subaru

MarkaSubaru

Subaru Impreza z boku

Autor: Carl
Źródło: http://www.flickr.com

Subaru jest japońską marką samochodów, która posiada długą tradycję, sięgającą lat pięćdziesiątych XX wieku. Obecnie fabryki samochodów Subaru znajdują się nie tylko w Japonii, ale też między innymi w Stanach Zjednoczonych i krajach europejskich. Oprócz samochodów z przeznaczeniem na rynek japoński, Subaru produkuje samochody osobowe, samochody osobowe z napędem na cztery koła, samochody osobowe klasy średniej i samochody osobowe typu minivan. Oprócz tego produkowane są samochody sportowo-użytkowe, samochody subkompaktowe, samochody typu crossover oraz samochody należące do segmentu kei-car z doładowaniem mechanicznym. Z salonów wychodzą także samochody rajdowe typu Subaru. W Polsce sprzedażą samochodów tej marki zajmuje się Subaru Wrocław. Organizowane są także pokazy samochodów Subaru (prezent jazda subaru), w czasie których można usiąść za ich kierownicą. Na specjalnych imprezach istnieje także możliwość odbycia przejazdu samochodem rajdowym marki Subaru.

Jazda Subaru jako prezent na osiemnaste urodziny

urodziny

Autor: Vijay
Źródło: http://www.flickr.com

Bliscy osiemnastolatka, znając jego fascynację motoryzacją dowiadują się, więc, kiedy Subaru Wrocław zorganizuje kolejny raz pokaz samochodu tej marki. Wykupują dla młodego mężczyzny najlepsze miejsce na widowni, a do tego starają się załatwić dla niego możliwość przejazdu samochodem osobowym Subaru. Zdarza się także, że w okolicach osiemnastych urodzin młodego mężczyzny organizowane są spotkania z kierowcami rajdowymi , w czasie których można usiąść na fotelu pilota samochodu rajdowego i przejechać się po torze wyścigowym lub po specjalnym odcinku wyścigu drogowego. Bliscy osiemnastolatka starają się zorganizować dla niego przejazd takim samochodem a nawet udaje się im poinformować kierowcę rajdowego o tym, że na jego pokazie będzie obecny chłopak świętujący wejście w dorosłość i będzie on mógł otrzymać autograf od znanego kierowcy. Dzięki temu osiemnaste urodziny pozostaną na zawsze w pamięci młodego mężczyzny.