Prezent na trzydziestkę z nutką kreatywności

masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to masa chwil przełomowych. Zazwyczaj są to symboliczne granice, które traktujemy, jako motywacje do przemian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, albowiem niby wtedy rozpoczyna się prawdziwe życie. To czarodziejska bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest jednak jeszcze wyraźnie zaznaczona, zatem spokojnie możemy przekraczać ją we dwie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego dobrą zabawę. Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć przeróżnych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to często motywacja do nowych decyzji: pragniemy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniędzy, stworzyć rodzinę, stać się bardziej obowiązkowi, rozpocząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków w stronę dorosłości. Obchodzenie okrągłych rocznic to już obyczaj. A trzydziestka to okazja niezwykle osobliwa. Głośna zabawa, pełno kolegów i prezenty, które bywają zgryźliwe, stereotypowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni singiel dostanie dmuchaną lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może liczyć na książki kucharskiej i robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni prawdopodobnie otrzymają poradnik motywacyjny albo skórzaną aktówkę. A wszak można ciekawiej. Sugerujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom frajdę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zagwarantuje wspomnienia na całe życie.

PREZENT DLA NIEGO – ŚCIGAJ SIĘ I LATAJ

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Szybkie auta to obiekt westchnień mężczyzn w każdym wieku. Trzydziestolatek prawdopodobnie uradowałby się ze sportowego samochodu, ale taki podarunek przekracza predyspozycje materialne większej części z nas. Identycznie dużą radość sprawi przejażdżka pojazdem rajdowym. Szczególnie wart uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru albo Mitsubishi – jednakowoż jedno jak i drugie auto dostarcza wspaniałych emocji i przeżyć. Także silne przeżycia zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych wielbicieli prędkości. A gdy jazda samochodem to zbyt przyziemny prezent to polecamy coś innego: lot paralotnią w tandemie.

JEDZ I RELAKSUJ SIĘ – PREZENT NA 30 URODZINY DLA NIEJ

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie urzeknie trzydziestolatki? Doskonałym pomysłem na prezent będzie romantyczna kolacja we dwoje, bowiem kobiety uwielbiają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie celebrować okazje. Blask świec i wytworne potrawy uwypuklą uroczysty charakter urodzin, ale także sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowo i warta miliona dolarów. Również cudownym prezentem na trzydzieste urodziny może być masaż, który odpręży, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po takich zabiegach każda kobieta czuje się młodo a 30 lat może być tylko powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl