Niezapomniane prezenty dla każdego

Prędkość ludzkiego życia wciąż wzrasta a my co raz częściej dumamy na tym, co naszym bliskim może przynieść radość i frajdę. Okazuje się często, że ulubione perfumy kupowane co roku, stają się przewidywalnym banałem. Często wiele prezentów nie przypada do gustu osobie obdarowanej a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.

Jak wybrać niezapomniany prezent?

pokaz lotniczy

Autor: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór idealnego prezentu nie jest rzeczą prostą i wymaga od nas pomysłowości i kreatywności. Przede wszystkim, aby nie trafić jak kulą w płot należy zastanowić się, jaka osoba którą pragniemy obdarować jest na co dzień – czy lubi sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (link) i skoki na bungie czy lubi wizyty w salonie piękna i nic jej tak nie odpręża jak masaż czy lekcja ze stylistą. liczy się, aby prezent był czymś niesamowitym i na długo pozostał w pamięci osoby, która została nim obdarowana.Podarunki dla spragnionych przygód

Dla zwolenników adrenaliny wyśnionym podarunkiem może być kurs spadochronowy czy szybka jazda samochodem rajdowym.

Subaru Impreza z boku

Autor: Carl
Źródło: http://www.flickr.com

Entuzjaści przygód z pewnością na długo zapamiętają egzotyczną podróż czy lot balonem. Dzisiaj coraz większą popularnością wśród Polaków darzone są także różnego rodzaju kursy takie jak kurs strzelania.

Coś dla duszy i ciała

O podarunku takim jak fachowa sesja fotograficzna z pewnością śni większość Pań. Jest to idealny sposób aby pod okiem ekspertów zamienić się chociaż na kilka godzin w ukochaną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić rodzinę i dzieci dla przyszłych generacji. Kolejnym wyśnionym podarunkiem, nie tylko dla łasuchów, może być masaż czekoladowy czy voucher do salonu urody lub spa. Zapach olejków egzotycznych w połączeniu z dźwiękami odprężającej muzyki i masażem zniweluje największy stres oraz znużenie i napięcia skumulowane w ciągu lat.

Podarunki dla osób starszych

Jeżeli obdarować chcemy osobę w podeszłym wieku, np. babcię czy dziadka możemy powziąć decyzję na prezent taki jak rejs po Odrze. Jest to idealny upominek dla tych, którym wysiłek fizyczny może sprawić trudność. Uczestnicy rejsu statkiem będą mieli możliwość nie tylko podziwiać zjawiskowe krajobrazy (np. *oferta) bez potrzeby wysiłku fizycznego, ale również bliżej poznać historię okolicy i tajemnicę zwiedzanych miejsc słuchając przewodnika.

Pomysłów na idealny prezent jest mnóstwo, tylko od naszej wyobraźni i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w sercu osoby którą chcemy obdarować czy będzie następnym miłym lecz banalnym przedmiotem odstawionym na szafkę.

Nie obawiajmy się eksperymentować z prezentami i realizować marzenia naszych najbliższych bo tylko takie upominki pozostaną na całe życie w ich pamięci.