Urodziny tagged posts

Niesamowite prezenty

Nadchodzą urodziny kumpla i jak zawsze stajemy przed dylematem, co kupić, jaki będzie najciekawszy? Mimo iż obecnie wybór często jest spory to rzeczywiście ciężko jest na cokolwiek zdecydować się. Najprzystępniej byłoby zapytać się solenizanta, czego pragnie, ale wtedy nie było by zaskoczenia.
więcej...

Atrakcyjne upominki

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Z pewnością te, z którymi łączyły się intensywne przeżycia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy znajomi włożyli Cię do auta i zawieźli prosto nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok ze spadochronu. Każdy z nas ma odmienne wspomnienia związane z istotnymi chwilami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zapewnić niezapomniane przeżycia bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie wyzwala emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.
więcej...

Prezent na trzydziestkę z nutką kreatywności

Życie człowieka to sporo momentów przełomowych. Najczęściej są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do przemian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, albowiem podobno wtedy rozpoczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w stateczność. Ta granica nie jest niemniej jednak jeszcze silnie zaznaczona, zatem na luzie możemy przekraczać ją we dwie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego fantastyczną uciechę. Przemiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć różnych aspektów.
więcej...

Podarunki na specjalne okazje

Jest wiele dni i okazji, przy których ludzie dają sobie prezenty. Ilość i rozmieszczenie tych okazji zależy od kraju i regionu. Najczęściej wspominanymi uroczystościami w Polsce są święta Bożego Narodzenia oraz urodziny.
więcej...