Skończ z nudnymi prezentami – zaskocz bliską osobę

Jak się zachować, kiedy twój kumpel ma urodziny, imieniny, planuje wziąć ślub bądź jest jakaś inna ważna okazja, by to uczcić? Istnieje mnóstwo sposobów, żeby dać kumplowi do wiadomości, że pragniesz celebrować jego sukces i radować się wraz z nim.

Można go zaprosić do knajpy – to chyba najprostszy i w miarę tani sposób, by sprawić mu trochę radości i móc samemu przy tej okazji odciąć się na chwilę od własnych problemów. Przy tym to jest, czego nie dają rady pojąć dziewczyny, jakieś metafizyczne porozumienie między dwoma ziomkami, które tak doskonale nawiązuje się w knajpie nad szklanicą dobrego trunku.

Autor: Domzdrowia.pl

Ale to nie koniec. Cóż, także liczni faceci nie chcą, nie lubią albo nie mogą pić alkoholu. Nie oznacza to, że nie możesz sprawić niezapomnianego prezentu kumplowi w żaden inny sposób, wręcz przeciwnie – są dziesiątki pomysłów. A w minionych latach rozkwit przeżywają firmy, które oferują organizację akcji w rodzaju: tona wrażeń w jednej chwili, rewelacyjne przeżycie i litry adrenaliny. Więc jeśli tylko nie wiesz, jak w inny sposób zużyć nadmiar pieniędzy, albo możesz zrzucić się z pozostałymi przyjaciółmi na taki podarek, dobrze przedzwonić do tego typu przedsiębiorstwa i zobaczyć, co proponują. Ostatnią kwestią jest już tylko tak zaaranżować wydarzenia w taki sposób, by ofiara niczego nie podejrzewała.

samochód terenowy

Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

A pomysłów jest sporo. Bardzo ciekawą niespodzianką jest kurs AFF (źródło), skrót, jaki w wolnym tłumaczeniu to przyspieszony kurs swobodnego spadku. Tyczy się to skoków spadochronowych z dużej wysokości, którym towarzyszy kilkuminutowy czas spadania – zwyczajnie: fruniesz w dół i nagle widzisz, że żyjesz. Porcja emocji, jakich nie da się łatwo pozbyć z pamięci. Innym ciekawym pomysłem na ciekawy prezent, który stanowi bardziej atrakcję i urozmaicenie okazji dla jubilata czy solenizanta, jest wyprawa off road (link), przełajowy rajd przystosowanymi do tego pojazdami, które wyglądają jak krzyżówka SUV-a z gocartem.

Całkowicie inna okazja, znacznie ważniejsza w życiu faceta niż urodziny, które przecież ma każdego roku, to wieczór kawalerski . Tu też sukcesy odnosi wiele barów i agencji eventowych, które mają świeże plany na takiego rodzaju typu imprezę.

Normą jest oczywiście dobra impreza przy stole zapełnionym napitkiem, panienki i głośna muzyka, ale da się też zaimprowizować inne rzeczy. Wystarczy dogadać się z odpowiednimi firmami i dojść do kompromisu w temacie ich możliwości, własnej fantazji i ceny.